Endüstri 4.0 Yolunda Büyük Veri ve Yapay Zeka Webinar'ı

ProData Webinar ProMANAGE kullanmaya başladığınızdan bu yana siz zaten Proactive’siniz! Şimdi Predictive ve Prescriptive olmak için çalışmalara başlama zamanı. Endüstri 4.0 Yolunda Büyük Veri ve Yapay Zeka Başlangıç Lansman Paketine şimdi sahip olarak, 2019’a Endüstri 4.0 ve Dijitalleşme yolunda büyük adım atarak başlayın!

Endüstri 4.0 Yolunda Büyük Veri ve Yapay Zeka Başlangıç Lansman Paketi ile sahip olacağınız ProDATA, işletmenizde bir gün hayata geçireceğiniz Prescriptive uygulamaların başarısı için, bugünden itibaren biriktirmeniz gereken verilerin toplanmasını ve üretim detaylarınız paralelinde ProMANAGE Akıllı Üretim Yönetim Sistemine entegre biçimde biriktirilmesini sağlar.

Gelişmiş Raporlama, İstatistiksel Proses Kontrol aracı (SPC) ve avantajlı 3 opsiyon ile birlikte sunulan Başlangıç Lansman Paketi, sadece yarına ilişkin bir yatırım olmayıp, işletmenizde Proactive’lik ve Predictive’lik için bugünden bu verilerin kullanılmasını ve bu verilerin bugününüze ve yakın geleceğinize de ışık tutmasını sağlamaktadır.

ProDATA
Kalite Operasyonları Yönetim Modülü
Bakım Operasyonları Yönetim Modülü

Tekrar videosunu futurefactory@dorukotomasyon.com adresinden talep edebilirsiniz.

Webinar bağlantısında problem yaşamamak için lütfen Chrome, Firefox ya da Opera tarayıcılarından biri ile katılım sağlayınız.