ProMANAGE Assessment “Kullanım Etkinliği Ölçümü ve Mükemmelleşme Yol Haritası” Lansman Webinar'ı

Assessment Dijitalleşme yolunda önemli yatırımınız olan ProMANAGE'in sürekli gelişen işlevlerini etkin kullandığınızdan ve dolayısı ile rekabetçiliğinizin düzeyinden emin olabilmek için düzenli Check-Up yaptırarak liderliğinizi koruyun! “Success Story” olarak yurt içi ve yurt dışındaki Marketing çalışmalarımızdan da faydalanma imkanına kavuşun.

20. Yılımızda Tüm Kullanıcılarımıza Hediyemiz: ProMANAGE Assessment “Kullanım Etkinliği Ölçümü ve Mükemmelleşme Yol Haritası”

Doruk Otomasyon Yönetim Kurulu Üyesi Aylin Özden'in sunumuyla, ProMANAGE Assessment projemizden faydalanarak işletmenizin ProMANAGE kullanım etkinliğini ölçümleme; eksikleri kapatarak ek yatırım yapmaksızın dijital dönüşüm yolculuğunda ilerleme ve operasyonel mükemmelleşme için size özel hazırlanacak yol haritası çerçevesinde ilerleme imkanlarının sunulduğu Webinar toplantımızdan ve 20. yılımıza özel olarak ücretsiz faydalanılabilen Assesment projemizden yararlanmanız dileğimiz ile;

• Sunum sonrası soru-cevap bölümü olacaktır.
• Webinar video kaydına daha sonra aynı link üzerinden ulaşılabilecektir.

Webinar bağlantısında problem yaşamamak için lütfen Chrome, Firefox ya da Opera tarayıcılarından biri ile katılım sağlayınız.

Tekrar videosunu futurefactory@dorukotomasyon.com adresinden talep edebilirsiniz.