ProMANAGE Smart Manufacturing Solutions Corp.’a NPE 2018’de büyük ilgi!

ProMANAGE Smart Manufacturing Solutions Corp. olarak katıldığımız NPE 2018: The Plastics Show’da ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştık.

7-11 Mayıs arasında ABD’nin Florida eyaletinin Orlando kentinde bulunan Orange County Convention Center’da düzenlenen dünyanın en büyük plastik fuarında yer alan standımızı ziyaret edenler, üretim işletmelerinde verimliliklerini artırmanın yollarını keşfetme imkanı buldu.

Makine kullanımını en az yüzde 20 artırmayı vadeden ProMANAGE Üretim Yönetim Sistemi’nin işletmelerine sağlayacağı faydalar hakkında bilgi edinen misafirlerimiz, Dijital Üretim Yönetimi uygulamalarını, Artırılmış Gerçeklik gözlüklerini ve ProMANAGE Mobil uygulamasını da detaylı bir şekilde inceledi.

Canlı sistem sunumumuzun sergilendiği standımızı ziyaret edenlere, dijital üretim yönetimi çözümleri odaklı firmamızın sunduğu plastik sektörüne özel çözümlerimizi anlattık.

İşletmelerini Akıllı Fabrikalara dönüştürmek konusunda bilgi alan ziyaretçilerimizin standımızdan mutlu ayrıldığını görmekten memnuniyet duyuyoruz.