Sn . Gönül Kamalı Atama Bildirimi

Gönül Kamalı Atama Bildirimi Değerli İş Ortaklarımız, Sizleri Doruk Otomasyon ve Yazılım A.Ş. üst yönetiminde gerçekleşen değişiklikler ve atamalar ile ilgili haberdar etmekten memnuniyet duyuyorum.

1998 yılından bu yana Genel Müdürlük görevini yürüten Sayın Aylin Tülay Özden, 1 Eylül 2017 tarihi itibariyle ProMANAGE Smart Manufacturing Solutions Corp. IL, USA’de Managing Director pozisyonuna atanmıştır.Aylin Özden, DEIK TAİK, Illinois İş Konseyi Yönetim Kurulu üyesi olup, Türk firmalarının Illinois eyaletinde güçlü bağlantılar ile büyümesi odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

Sayın Aylin Tülay Özden’in atanması ile boşalan Genel Müdürlük pozisyonuna ise 1 Mart 2018 tarihi itibariyle, 26 yıl, Netaş’ın çeşitli yönetim pozisyonlarında görev almakla birlikte, son 7 yıldır da ARGE den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi olan; Sayın Gönül Kamalı atanmıştır.

Gönül Kamalı, 2009 yılından bu yana YASAD, Yazılım Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini de sürdürmekte olup Türk yazılım sanayisinin yurt içi ve yurt dışında güçlendirilmesi konulu çalışmalarını Kamu, Özel sektör, Akademi ve Yurtdışı paydaş kurum ve kuruluşlar nezdinde yürütmektedir.

Sayın Aylin Özden ve Sayın Gönül Kamalı’yı yeni görevlerinden dolayı tebrik ederim. Kendilerinin şirketimizin başarılarına olan katkılarının günden güne artarak devam edeceğine olan güvenim tamdır.

Stratejik hedeflerimize ulaşmak üzere gelecekte de aynı kararlılık ile çalışmalarımıza hep birlikte devam edeceğine yürekten inanıyorum.

Sevgi ve saygılarımla,
Cengiz Özden
Doruk Otomasyon ve Yazılım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı