Ne işe yarar?

Olay Modülü ile kullanıcılar, ProMANAGE’de oluşturulmuş raporu istenen kişilere gönderebilir. Ayrıca, bir makine üzerinde belirli bir olay meydana geldiğinde, belirli kişilere Olay Modülü ile bildirim gönderilir.

Neden Kullanılmalıdır?

ProMANAGE'in raporlama araçlarıyla, kullanıcı, herhangi bir grafik veya Excel belgesi oluşturabilir ve belirtilen kişilere gönderebilir. Gerekli rapor oluşturulduktan sonra, kullanıcı belirli bir raporu istenen zamanda bir kişiye veya kişilere gönderebilir. Gönderilecek raporun saati çeşitli seçeneklerle değiştirilebilir. Gönderilecek raporların miktarları ve kime gönderilmesi gerektiği tamamen ayarlanabilir. Böylece, sistem otomatik olarak kullanıcılarına e-posta veya SMS aracılığıyla makinelerin aranan bilgileri hakkında bilgi vermektedir. Ayrıca, sistemde meydana gelen olaylar mobil uygulama üzerinden bildirim halinde kullanıcıların dikkatini çeker.

Olay Modülü, bir makine üzerinde belirli bir eylemin gerçekleştiği durumlarda, tanımlanan bireylere bir e-posta veya SMS gönderecektir. Böylece, örneğin teknisyen çağrıldığında, makineye müdahale edilme süresi hızlandırılıp makine çalışıyor duruma getirilecektir. Bu özellik, makinelerde oluşan plansız durumların yetkili kişilerin dikkatini çekmesi amacıyla kullanılmaktadır.

Üretime etkisi nedir?

Bireylere gönderilen raporlarda, üretim veya makinelerle ilgili istenen bilgiler bulunmaktadır. Böylece, üretim sorumlularının makinelerin geçmiş bilgileri hakkında oluşturulan rapor üzerinden analiz imkanı olacaktır.

Olay Modülü makinede planlanmamış bir eylem gerçekleştiğinde tetiklenir. Örneğin, makineler arızalandığında, Olay Modülü teknisyen ekibine bildirim yapacaktır. Bu, teknisyenlerin makinelere müdahale zamanını hızlandırmaktadır. Ayrıca, teknisyen belirlenen bir süre sonra makineye ulaşmazsa, Olay Modülü teknisyen müdürüne ayrı bir bildirim sağlayabilir. Makinelerin çalışma durumunda kalmasını sağlamak için yetkili kişileri bilgilendirmek önemlidir.

ProMANAGE kullanıcıları, makinelerinin durumunu akıllı telefonlarından takip edebilir. Uygulamadan ProMANAGE kullanıcılarına bildirim gönderilecektir. Bu sayede kullanıcılar üretimlerinden 7/24 haberdar olmuş olur.