ProManage Win Eurasia 2019 Fuarında

ProManage ve Doruk Yeni Yüzüyle WIN EURASIA Fuarında

WIN Eurasia 2019 20 yıldır Türkiye’nin öncü sanayi kuruluşlarına sunduğumuz "Dijital Dönüşüm" çözümleriyle işletmelerin rekabet gücünü uluslararası standartlara taşıyan Doruk Otomasyon olarak, modern dünyanın dinamiklerine uygun; aynı iş anlayışı ancak yepyeni bir yüz ile hayatımıza devam ediyoruz. Bugüne kadar yüzlerce işletmenin verimliliklerini maksimize etmeyi sağlayan ProManage ürününün adıyla faaliyete devam edecek olan Doruk Otomasyon, kurumsal hayatını da Doruk adıyla sürdürecek…

Yapay Zeka Projemizle WINovation Yarışmasında Birinci Olduk

WIN Eurasia 2019 WIN EURASIA 2019 Endüstri 4.0 fuarı kapsamında düzenlenen WINovation yenilikçi, teknik inovasyon ağırlıklı, özgün tasarımlı projeleri yarışması kapsamında 'Dijital Üretim Yönetim Sistemlerinde Yapay Zeka: Kestirimci Karar Verme' projemiz ile birinci olduk!

Ar-Ge Direktörümüz Mustafa Can Öztürk, PhD sorumluluğunda başlattığımız proje sayesinde üretim yönetim sistemlerinin anlık ve geçmiş verilere ilave olarak yapay zeka ve makine öğrenmesi yöntemleri ile geleceği öngörür (Predictive) hale gelmesini sağlıyoruz.

Bizlere bu ödülü layık gören WIN EURASIA jürisine, proje ekibimize ve siz değerli destekçilerimize sonsuz teşekkür ederiz.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır Standımızı Ziyaret Etti

WIN Eurasia 2019 T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih KACIR, WIN EURASIA 2019 fuarında ProManage standımızı ziyaret ederek hem Türkiye'nin öncü sanayi kuruluşlarının kullanacağı yapay zeka ve AR uygulamalarımızla ilgili bilgi aldı hem de fuar kapsamında düzenlenen WINovation yarışması birinciliğimiz için ekibimizi tebrik etti.

Değerli ziyareti için bakanımıza teşekkür ederiz. Hep birlikte Türkiye'deki sanayi kuruluşlarının uluslararası standartların da ötesinde yerli ve milli akıllı fabrikalar oluşturmasını sağlayacağız.

YKÜ’miz Aylin Özden’in ENOSAD Özel Paneli Konuşması Fuara Damgasını Vurdu

WIN Eurasia 2019 YKÜ'miz Aylin Özden, ENOSAD Başkanı Dr. Hüseyin Halıcı’nın açılış konuşması ile başlayan ve ENOSAD YKÜ'si Hasan Terzioğlu moderatörlüğü ile devam eden 'Türkiye'de Sanayide Dijital Dönüşüm Endüstri 4.0) Uygulamaları ve Çözümleri' konferansında panelist olarak yer aldı.

Tüm katılımcıların ilgisini çeken vizyoner bir konuşma gerçekleştiren Aylin Özden, işletmelerin Endüstri 4.0 kapsamında sahip olmak istedikleri çözümlerin pazarlama amaçlı değil problem çözme odaklı olması gerektiğini vurguladı ve bu kapsamda mühendisliğin öneminin unutulmaması gerektiğine değindi.

Özel panelinde firmamıza yer veren başta ENOSAD olmak üzere tüm panelistlere ve katılımcılara teşekkür ederiz.

‘Fabrikalarda IIoT Altyapıları ve Yapay Zeka’ ProManage Özel Paneli Büyük İlgi Gördü

WIN Eurasia 2019 WIN EURASIA 2019 fuarında 'Fabrikalarda IIoT Altyapıları ve Yapay Zeka' konulu düzenlediğimiz özel ProManage paneli, katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Genel Müdürümüz Sn. Gönül Kamalı moderatörlüğünde düzenlediğimiz panelde; üretim operasyonları yönetiminde IIoT teknolojileri ile Big Data ve yapay zeka konulu yatırımlarını yapan öncü sanayi kuruluşumuz Cevher Jant’ın COO'su Sn. Oğuz Özmen, CTO'muz Sn. Cengiz Özden, plastik üretim teknolojileri konusunda Türkiye'nin duayen isimlerinden Sn. Metin Bilgili ve Ar-Ge Direktörümüz Sn. Mustafa Can Öztürk panelistler olarak değerli tecrübe ve görüşlerini, katılımcılar ile paylaştılar.

Yapay zeka ve makine öğrenmesi teknolojilerinin Predictive Decision Making (Kestirimci Karar Verme) katkısının işletmelerde yaratacağı sıçramayı ve etkilerini irdelediğimiz panelle ilgili konuşmaları önümüzdeki günlerde sosyal medya mecralarımızdan paylaşacağız. Gelecekten haberdar olmak için ProManage’i sosyal medyada takip etmeyi unutmayın.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede Standımızı Ziyaret Etti

Hasan Büyükdede T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, WIN EURASIA fuarında standımızı ziyaret ederek ProManage'ın yenilikçi ürün ve hizmetleriyle ilgili bilgi aldı ve AR uygulamamızı deneyimledi. WINovation yarışma birinciliğimiz için ekibimizi tebrik eden ve güzel dileklerini ileten Bakan Yardımıcımız Sn. Hasan Büyükdede'ye teşekkür ederiz.